poniedziałek, sierpnia 20, 2018

| WSPÓŁPRACA


WSPÓŁPRACA

dobrowolska.de@gmail.com


Witaj!
Jak już wiesz mam na imię Patrycja i jestem autorką tego bloga. Na co dzień zajmuję się makijażem, którego efekty można zobaczyć na moich stronach social media (Facebook, Instagram).
Głównym tematem na tej stronie to MODA DAMSKA i jej poświęcam dużo czasu, niekiedy będą pojawiały się również posty związane z makijażem.
Obecnie mieszkam w Niemczech, ale i w Polsce bywam bardzo często, moją stronę również odwiedzają głównie czytelnicy z Polski. 

Możliwe formy współpracy jakich się podejmuję:

- barterowa
- płatna
- charytatywna
- wyjazdy sponsorowane


*jestem otwarta na nowe formy współpracy


Na moim blogu dbam o treści, które zamieszczam, dlatego wszystkie opisy są rzetelne. Nie publikuję gotowych treści sponsorowanych oraz dbam o to by każdy produkt był przeze mnie sprawdzony.Poza umieszczeniem zdjęć i tekstu do produktu na blogu oferuję również:
- sesję zdjęciową z produktem
- przeprowadzenie konkursu 
- promocję produktu na kanałach social-media
- relację z ewentualnego wyjazduNa stałe współpracuję z profesjonalnym fotografem Ela Kaleta PhotographyPost, sesję, konkurs zamieszczam na blogu od 1 do 2 tygodni po otrzymaniu produktu (zależne jest to od rodzaju produktu, przygotowania, miejsca dostarczenia przesyłki, obróbki zdjęć)

Preferuję wysyłkę do Niemiec, jest też możliwość wysyłki do Polski, z tym, że zamieszczenie posta może się nieznacznie opóźnić. 

Wyrażam zgodę na publikowanie moich zdjęć, TYLKO I WYŁĄCZNIE firmom, z którymi nawiązałam współpracę i zastrzegam sobie prawo do podpisania mnie na zdjęciu, które będzie na użytek publiczny.Jeśli interesuję Cię współpraca ze mną zapraszam do kontaktu i zadawania pytań:dobrowolska.de@gmail.com

Uwaga! Zastrzegam sobie prawo do nieopublikowania sesji w przypadku  niezgodności produktu z opisem lub jego złej jakości.


Współpracowałam, bądź nadal współpracuję z takimi firmami jak:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mode Nach Mir | Patrycja Dobrowolska , Blogger