poniedziałek, sierpnia 20, 2018

| O MNIE

Jestem mamą i żoną na pełen etat, oprócz zainteresowania modą i wizażem pomagam również mężowi w firmie. Mieszkamy w Niemczech, ale duchem wciąż zostajemy w Polsce i często ją odwiedzamy. Rodzina to najważniejszy aspekt w moim życiu. I nie wyobrażam sobie bez niej egzystować.
Mam żywe i zmienne usposobienie. Jestem osobą bardzo optymistyczną z (własnym) poczuciem humoru ;) Silną osobowość i upartość chyba zawdzięczam mamie. Czasami zdarza mi się być egocentryczną, ale szybko wracam na ziemię i wiem, że nie wszystko kręci się wokół mnie. Jestem bardzo
 niecierpliwa i wszystko chciałabym mieć "już", ale to tylko takie moje fanaberie ;)
Ogólnie lubię być też w centrum zainteresowania i lubię jak poświęca mi się uwagę, no cóż.. taka już jestem :) Uwielbiam i kocham ludzi, nie zrobiłabym żadnemu człowiekowi krzywdy i nikomu nigdy nie życzę źle, cieszę się ze szczęścia innych zarówno obcych mi ludzi jak i moich przyjaciół, którym zawsze pomogę.
A zapomniałabym jeszcze napisać, że niezła ze mnie zakupoholiczka, ale nie kolekcjonuję tylko ubrań czy butów - uwielbiam też książki, żeby nie było kupuję i czytam ;) Tak słowem końcowym mam nadzieję, że Ci się u mnie podoba, zostaniesz tu na dłużej i będziemy się wspierać na wzajem w naszych działaniach. 

Dziękuję!


Moje motto:
"
Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany."
Joseph CampbellBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mode Nach Mir | Patrycja Dobrowolska , Blogger